Rengeteg oldal kinézetét és tartalmát változtatják meg. És hova tűnik mindez? Nem jobb lenne, ha megmaradnának valahol?
    Látogass el galériánkba, hogy te is részese lehess egy letűnt időszak képi emlékeinek!

Ellenfél nézőben...

Kategória: RSE Megjelent: 2017. szeptember 04. hétfő Írta: Horváth R. László

Az elmúlt játéknapon szabadnapos volt csapatunk.
Pár km-rel arrébb játszották a Szakonyfalu - Csákánydoroszló meccset.

Az ifi meccs második félidejében, a lényegesen átalakult hazai csapat, nehezen tudta magát átverekedni a csákányiak középpályás-során. A szakonyfalusi  'Vészkapus' egy lövést kivéve mindent hárított, a lefújás előtt pár perccel szabadrúgásból egyenlítettek a hazaiak.  (1-1)

A nagy meccs első félidejében felváltva forogtak veszélybe a kapuk.

A hazaiak szélekről beívelt labdákkal, és átlövésekkel veszélyeztettek. A vendégek a védők mögé belőtt labdákkal próbálkoztak.

A csákányiak, kapusuk gyengélkedésének is köszönhetik - mindez nem von le semmit a hazai csapat jó teljesítményéből - hogy vesztesen hagyták el a pályát, hisz' az első játékrészben - véleményem szerint - három fogható lövést követően landolt a játékszer a hálóban.  (4-2)