Rengeteg oldal kinézetét és tartalmát változtatják meg. És hova tűnik mindez? Nem jobb lenne, ha megmaradnának valahol?
    Látogass el galériánkba, hogy te is részese lehess egy letűnt időszak képi emlékeinek!

Felemásan, sok-sok góllal - a szomszédban felhőszakadással

Kategória: RSE Megjelent: 2017. szeptember 26. kedd Írta: Horváth R. László

Az elmúlt fordulóban volt okunk örülni, és kicsit szomorkodni. A legkisebbek idegenben játszottak, akárcsak az U19-es és felnőtt csapatunk.

U14-es mérkőzésen, játékosaink Csákánydoroszlón léptek pályára, és a listavezető ellen 18-0 arányban kikaptak.

Csapatunk csere nélkül az alábbi összeállításban játszott: Labritz M. - Fálman D., Szlavinics O., Takács K., Nagy L., Fodor B., Lőrincz Á., Holdosi D., Uram Zs.

További eredmény: Szentgotthárd - Körmend 3-1,

Következő fordulóban, Szentgotthárd csapata érkezik. A mérkőzés szeptember 28-án (csütörtökön) 16:00 órakor kezdődik.

U19-es csapatunk meglepő, örömteli győzelmet aratott.

Nádasd - Rábatótfalu 1-2 (1-1)

Együttesünk az alábbi összeállításban lépett pályára: Gongola B. - Huszár P., Németh P.(Offner R.), Melus D., Domján B., Kürnyek R., Kovács Á., Zsámpár B., Németh I., Németh Z., Kardos D.(Slemmer T.)
Gólszerző: Kovács Á. (2)

A felnőtt gárda a legutóbbi, csalódást keltő vereség után győzelmi reménnyel utazott Nádasdra. Hiába vezettünk két alkalommal is, a hazaiak egyenlíteni tudtak mindkét esetben.

Nádasd - Rábatótfalu 2-2

Csapatunk az alábbi összeállításban játszott: Tóth A. - Keresztúri K., Anderkó G., Németh D., Balázs A. (Mikos B.), Erős P., Bouti D. (Ráncsik J.), Dancsecs A., Kóczán P., Anderkó M., Domján D.
Gólszerzők: Anderkó G., Balázs A.
A megyei napilap tudósítása a mérkőzésről: A jó iramú mérkőzés változatos első félidőt hozott. Ugyan gólelőnyhöz jutott a Tótfalu, ám a Nádasd nem roppant össze, volt bennük tartás. Hamar egyenlítettek. Igaz, erre a vendégeknek is volt válaszuk. A szünetben rendezni tudták soraikat a hazaiak, és a második játékrészben magukhoz ragadták a kezdeményezést. Ugyan számtalan helyzetet ki tudtak alakítani, ám csak egyet tudtak értékesíteni. A fiatal gárda akár otthon is tudta volna tartani a három pontot, ám a mérkőzés egészét nézve a döntetlen reálisabb eredmény.

A felvételek Szakonyfalu-Őriszentpéter (félbeszakadűt) mérkőzésen készültek.