Rengeteg oldal kinézetét és tartalmát változtatják meg. És hova tűnik mindez? Nem jobb lenne, ha megmaradnának valahol?
    Látogass el galériánkba, hogy te is részese lehess egy letűnt időszak képi emlékeinek!

Szivárvány, húsz percnyi eső, valamint három gól

Kategória: RSE Megjelent: 2017. október 30. hétfő Írta: Horváth R. László

Olyan felemásra sikeredett a legutóbbi játéknap, Őriszentpéter ellen nem jött össze semmi - az is ritkán.
Az ifi meccsen még a Nap is sütött, bár a szél már kezdte kitombolni magát, az erdőkerülők hosszasan gyönyörködhettek a patak fölött megjelenő szivárványban.

Az U19-es meccsen csapatunk "iskolázott", az őszi szünet előtt majd' hibátlanul mondták a leckét. Csakhát ötösre én  tudom, négyesre a tanár, úgyhogy maradt a hármas. (a fotót köcce DD).

Az alábbi összeállításban játszottak fiataljaink (Rábatótfalu - Őriszentpéter U19-es 3-0): Gongola B. - Huszár P., Domján B., Németh P. (Offner R.), Zsámpár B., Melus D., Kürnyek R., Kovács Á., Kardos D. (Slemmer T.), Németh I. Németh P. Gl.: Kürnyek, Kovács, Huszár.

A nagyok játéka az első húsz percben a viharos szélről, a szemetelő esőről, és a lehetőségek "kinemhaszálásáról" szólt. A korláton kívülről úgy tünt, mintha a hazai csapatnak nem lett volna elég kurázsija ahhoz, hogy próbára tegyék az őri cerberust, védelmünk "szokásos butasága" ismét büntit eredményezett.

Fordulás után a zalai 52-esen kívül csak a hazai gólok hiányoztak.

Így pont nélkül maradt együttesünk: Rábatótfalu - Őriszentpéter 1-2.