Rengeteg oldal kinézetét és tartalmát változtatják meg. És hova tűnik mindez? Nem jobb lenne, ha megmaradnának valahol?
  • Csapatunk letűnt időszakai...
    Látogass el galériánkba, hogy te is részese lehess egy letűnt időszak képi emlékeinek!

Vaj'h ki fog itt kérem gólt lőni?

Kategória: RSE Megjelent: 2019. április 14. vasárnap Írta: Horváth R. László

Ötödik meccsen maradt nyeretlen a Rábatótfalui felnőtt csapat, amelyen lőttünk három gólt (+1 öngól) és kaptunk tizenhatot. A számokkal nem lehet vitatkozni, azok feketén-fehéren megmaradnak. A többi már csak úri huncutság (nem bántva a pályára lépő játékosokat).
Rábatótfalui SE - Tanakajd TC

Kezdjük a fiatalokkal, akik nagyot küzdve (az utolsó három perc alatt kettő gólt szerezve /mégha a jegyzőkönyvben más is szerepel/) egálra hozták a meccset. 3-3
Offner - Huszár, Domján, Bánfi-Nagy, Melus, Nagy, Szakács, Kardos, Laczó, Németh Z., Dolgos
Gl.: Bánfi-Nagy, Melus, Szakács

A felnőtt csapat úgy hagyott ki 17 ziccert a mérkőzés 90 perce alatt, hogy az égiek is megsiratták. Az ellenfél köszönte, három gólt rúgtak, és nyertek 2-1 arányban.
Az RSE-Szalafő gárdája 4-1 arányban bizonyult jobbnak körmendi ellenfelénél.