Rengeteg oldal kinézetét és tartalmát változtatják meg. És hova tűnik mindez? Nem jobb lenne, ha megmaradnának valahol?
    Látogass el galériánkba, hogy te is részese lehess egy letűnt időszak képi emlékeinek!

Parádés végjáték

Kategória: RSE Megjelent: 2019. május 06. hétfő Írta: Horváth R. László

Cudar időben, gólgazdag meccseket láthattak volna a nézők az elmúlt fordulóban.
Mindeközben hatvannyolc szakiskolai- és szakgimnáziumi tanuló, és ötvenhárom gimnáziumi diák ballagott Szentgotthárdon. Az ünnepségek keretén belül a legjobb végzős szakgimnáziumi tanuló díjban Zsámpár Bálint részesült, dicsérő oklevelet kapott – többek közt – Domján Benjámin.

Szombaton az utóbbi fordulókban sikert-sikerre halmozó szalafői gárda lépett pályára, és meglepetésre súlyos vereséget szenvedett a gyengécske játékerőt képviselő gasztonyi csapattól (3-5)

Vasárnap az ifi csapat alig bírt a létszámhiányos vendégekkel szemben, az egyetlen pozitivum a három bajnoki pont (2-0) és hogy itt voltak, és persze hogy az Ofi nem fázott agyona 90 perc alatt. A felnőtt meccsen a vendégek az első hősz percig bírták szusszal, aztán már csak a vége volt kérdéses, így parádésra sikerült az ezúttal csapatkapitányi karszalagot viselő GIERLING György búcsúnapi-búcsújátéka (9-1)

A Rábatótfalu - Ják labdarúgó-mérkőzésről a felvételt Lovenyák Martin készítette, thx!