Rengeteg oldal kinézetét és tartalmát változtatják meg. És hova tűnik mindez? Nem jobb lenne, ha megmaradnának valahol?
    Látogass el galériánkba, hogy te is részese lehess egy letűnt időszak képi emlékeinek!

Alakulóban, lesz ez még jobb is!

Kategória: RSE Megjelent: 2019. augusztus 19. hétfő Írta: Horváth R. László

Rábatótfalui SE – Tutitextil Körmend VSE

Beindult a nagyüzem, elkezdődőtt a 2019/2020-as Vas Megyei II. o. U-19 'Dél' labdarúgó bajnokság. A jelentősen átalakult ifjúsági csapatunk értékes döntetlent ért el a tavalyi bajnok ellen. Felnőtt csapatunk, azonban 65 percig csak árnyéka volt önmagának.

U19 RSE – Tutitextil 2-2 (1-2)

A rekkenő hőségben lejátszott találkozón még akadozott a hazai gépezet, de ezzel a mentalitással és hozzáállással a csapat a dobogóra is esélyes lehet.

Együttesünk az alábbi összeállításban lépett pályára: Krajczár – Huszár, Németh I. (Jardos), Bánfi-Nagy (Németh Z.), Holecz (Kóczán), Pintér (Kürnyek), Gáspár (Cser), Gongola, Lovenyák, Laczó, Batha

Gl.: Gongola, Laczó

További eredmények: Bajánsenye – Felsőcsatár 0-4, Gyöngyörhermán – Ják 4-1, Táplán – Csákánydoroszló 2-11, Szentpéterfa – Tanakajd 0-6, Vasszécseny – Viszák 4-0, Balogunyom – Őriszentpéter 4-2

Felnőtt csapatunktöbb mint egy félidőnyi előnyt adott a vendégeknek, akik éltek is a lehetőséggel, a szépítő találat után ismét a körmendi alakulat került fölénybe, hogy nagyobb arányú győzelmüket Senkó kapus parádés védései akadályozták meg. Rábatótfalu - Tutitextil 1-2

A mérkőzés folyamán váll-sérülést szenvedett Bedi Tamásnak minél előbbi felépülést kívánunk.

Csapatunk az alábbi összeállításban lépett pályára: Senkó – Keresztúri, Náricza, Domján Dávid, Szakács (Laczó), Balázs A., Domján Dominik (Bedi), Molnár (Bouti), Balázs L., Szabó (Kovács), Sütő Gl.: Kovács

További eredmények: Bajánsenye – Felsőcsatár 2-1, Gyöngyörhermán – Ják 3-1, Táplán – Csákánydoroszló 0-3, Szentpéterfa – Tanakajd 1-4, Vasszécseny – Viszák 6-1

A harmad osztályban szereplő RSE-Szalafő hiába „focizta le” ellenfelét, pont nélkül tért haza Rábagyarmatról. Eredmények: Rábagyarmat – RSE-SZALAFŐ 5-1, Pankasz – Szakonyfalu 4-2, Máriaujfalu – Gasztony 3-2, Rönök – Csörötnek 2-2, Kondorfa – Téglagyár 0-2, Magyarlak – Vasalja 0-1, Őrimagyaród – Magyarszecsőd 1-11