Kategória: Helyi hírek
Megjelent: 2017. május 08. hétfő
Írta: Horváth R. László

Sötét fellegek gyülekeztek.

Esőre állt. Mindenki tudta, hogy nem lesz könnyű meccs. De a nyolc, még gombócból is sok volt ezen a játéknapon.

Rábatótfalu - Téglagyár 2-8 (2-5)

Sportszerű mérkőzésen esőisten siratta egy tavaszi (gól)záporral a vendéglátókat. Nem volt egy súlycsoportban a két gárda ezen a találkozón, a hazaiak nagyarányú vereségét Tóth kapus bravúros védései akadályozták meg.
Csapatunk első gólja a videoban...

Ezt a 90 percet gyorsan el kell felejteni, és a következő feladatra kell koncentrálni, Magyarszecsődről remélhetően ponttal/pontokkal tér haza az együttes.

Jó és eredményes foci - három pont

Megjelent: 2017. május 07. vasárnap

Rábatótfalu - Körmendi Téglagyár U19-es 4-1 (1-1)

A külső körulményeket figyelmen kívülhagyva, csak a játékra való koncentrálással lehet jól és eredményesen focizni.

Ez  mutatkozott meg a mai meccsen is.

Hogy az érem (?) a bajnokság végén fényesebb legyen, ahhoz a következő játéknapon (május.14. 15:30) nem a mezt és a csukát kell a pályára küldeni. Hittel és alázattal, az ellenfelet becsülve kell minél jobb eredményt elérni Magyarszecsődön.

Nyolc kapufa, magabiztos győzelem

Megjelent: 2017. május 03. szerda

Május elsején sem a pályán sem a nézőtéren nem okozott nagy riadalmat, hogy a félidőben egy-egy gól született mindkét oldalon a Rábatótfalu - Magyarszecsőd U19-es meccsen.

A második játékrészben a hazaiak nyolc alkalommal találták el a kapufát, és rúgtak kettő gólt.

A következő játéknapon (május 7. 15.00 óra) az azonos pontszámmal rendelkező KÖRMENDI TÉGLAGYÁR csapat jön Rábatótfaluba. Amelyik csapat nyer, az minden bizonnyal a dobogón végez a bajnokság befejeztével.

Rendelkezés az adó 1 %-ról

Megjelent: 2017. május 04. csütörtök

Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa adójának 1%-os felajánlásával egyesületünket.

Rábatótfalui SE

Adószám: 19893503-1-18

Köszönjük!

A harmadik, és Milán sérülése videon

Megjelent: 2017. május 02. kedd

A Magyarszecsőd elleni mérkőzés harmadik gólja és csapatunk játékosának, Csákvári Milánnak sérülése látható a videon.