Zártkapuk mögött, majd bizonytalan ideig felfüggesztve

Kategória: Helyi hírek
Megjelent: 2020. március 16. hétfő
Írta: Horváth R. László

Mielőtt tájékoztatást adnánk az elmúlt fordulóról, egy FONTOS HÍR: (2020. március. 16., 13:49)
Az MLSZ Elnöksége - a hatóságok döntésével összhangban - azonnali hatállyal felfüggeszti a szövetség valamennyi szervezett versenyprogramját és képzési eseményét, átmeneti időre, újabb döntéséig. A felfüggesztés idejére mindennemű személyes részvételű sporttevékenység (pl. edzés) szüneteltetése is javasolt. Az Elnökség felhívja a sportszervezeteket a sportolók és sportszakemberek otthon tartózkodására vonatkozó előírások megalkotására és betartására.

Bővebben ...

Elfárdtunk...

Megjelent: 2020. március 11. szerda

Az elmúlt fordulóban a listavezető csákányiakat fogadtuk, csapataink tisztességel helytálltak, azonban a bravúr elmaradt...

Apa, kezdődik!

Megjelent: 2020. február 26. szerda

Annyi minden történt, hogy csak na! Azonban a hó nem esett, a pálinka tisztességesen fogyott az óesztendő utolsó napján! Lassan pedig beköszöntött a tavasz, olyannyira, hogy lassan a nyakunkra hág!

Gólok minden mennyiségben

Megjelent: 2020. március 01. vasárnap

Gólgazdag meccseken ifjúsági csapatunk bravúros győzelemmel kezdte a tavaszi szezont, a felnőtt együttesnél elég volt 5 perc rövidzárlat, a szalafői alakulat pedig az első félidőben "kivégezte" a gyarmati csapatot. Szalafő ötödik gólja a cikkben!

A csikók elszántsága eredményre vezetett

Megjelent: 2019. november 13. szerda

Együttesünk az elmúlt fordulóban a Tápláni KSK-t fogadta. Mindkét csapatunk nyert.