Gólok minden mennyiségben

Kategória: Helyi hírek Megjelent: 2020. március 01. vasárnap Írta: Horváth R. László

Gólgazdag meccseken ifjúsági csapatunk bravúros győzelemmel kezdte a tavaszi szezont, a felnőtt együttesnél elég volt 5 perc rövidzárlat, a szalafői alakulat pedig az első félidőben "kivégezte" a gyarmati csapatot. Szalafő ötödik gólja a cikkben!

TutiTextil - Rábatótfalu (U19) 1-2

Csapatunk a következő összeállításban lépett pályára:
Krajczár - Lovenyák, Bánfi-Nagy, Németh D., Huszár, Domján, Tóth, Németh Z., Kóczán, Németh I. (Magyarics), Batha
A mérkőzés 70 percében Domján Benjámin saját térfeléről indulva, végig vezetve a játékszert, a védőket lefutva lőtt a körmendi kapuba. A győztes gólt Batha a 89 percben, a védők mögé kerülve mintegy 10 m-ről szerezte.

További eredmények:  Tanakajd - Szentpéterfa 2-0, Csákánydoroszló - Táplán 12-0, Viszák - Vasszécseny 0-12, Felsőcsatár - Bajánsenye 3-0, Ják - Gyöngyöshermán 2-0.

TutiTextil - Rábatótfalu 4-1
Öt perc rövidzárlat elég volt, amit a hazaiak könyörtelenül kihasználtak. Együttesünk az alábbi összeállításban szerepelt:
Senkó - Keresztúri, Náricza, Domján Dávid (Mikos), Szakács, Balázs, Sütő, Gombás, Kovács (Merkli), Kóczán, Varga (Nagy) Gólszerző: Varga (32' perc)

RSE-Szalafő - Rábagyarmat 5-0 (4-0)
Irgalom nélkül gólokra váltotta a hazai alakulat az összes adódó lehetőségét az első játékrészben, a második félidőben leginkább a játékvezetői hármas működése okozott néh-néha derültséget, a vendéglátók pedig megelégedtek az eredmény "szinten" tartásával. A hazaiak az alábbi összeállításban lépett pályára:
Mikos - Huszár (Harasztosi), Csicsai, Horváth (Anderkó),Varga, Kovács B., Farkas (Háklár), László (Kovács Á.), Bartakovics (Pavlics), Nagy, Dobos

További eredmények: Csörötnek - Rönök 4-0, Gasztony - Máriaújfalu 5-1, Vasalja - Magyarlak 4-3, Magyarszecsőd - Őrimagyarósd 9-2 Szakonyfalu - Pankasz 2-1 (felvételünkön: a hazaiak számtalan gólhelyzettel nem tudtak élni, míg a pankasziak az egy félidőnyi emberelőnyt nem tudták kihasználni)